![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H Ελένη Καραγιάννη ήταν η τυχερή που ανέσυρε τον Σταυρό από τα κρύα νερά της θάλασσας στην περιοχή του Ευαγγελισμού κατά την τελετή του Καθαγιασμού των υδάτων! Ήταν η μοναδική γυναίκα ανάμεσα σε 13 άνδρες, η οποία στάθηκε τυχερή και βρήκε το Σταυρό.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
H Ελένη Καραγιάννη ήταν η τυχερή που ανέσυρε τον Σταυρό από τα κρύα νερά της θάλασσας στην περιοχή του Ευαγγελισμού κατά την τελετή του Καθαγιασμού των υδάτων! Ήταν η μοναδική γυναίκα ανάμεσα σε 13 άνδρες, η οποία στάθηκε τυχερή και βρήκε το Σταυρό.