![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εντύπωση, θαυμασμό, αν όχι τίποτα άλλο… προκαλεί η θέληση ορισμένων να πωλήσουν νομίσματα των 100δραμών –τα γνωστά σε όλους 100ρικα με τον Μ. Αλέξανδρο και το αστέρι της Βεργίνας – στην τιμή…ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εντύπωση, θαυμασμό, αν όχι τίποτα άλλο… προκαλεί η θέληση ορισμένων να πωλήσουν νομίσματα των 100δραμών –τα γνωστά σε όλους 100ρικα με τον Μ. Αλέξανδρο και το αστέρι της Βεργίνας – στην τιμή…ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ