![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Απίστευτα πράγματα κατήγγειλε ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου της Καρδίτσας, Μάκης Κόντος, από τον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook.
Όσο απίστευτο και αν ακούγεται, κάποιος του κάνει… βουντού! Μάλιστα όπως ανέφερε ο ίδιος είναι η τρίτη φορά μέσα σε 5 χρόνια που βρίσκει σαπούνι με τρίχες, καρφίτσες και μαχαιριές! Ο άνθρωπος κατέληξε στο συμπέρασμα ότι «δεν υπάρχει εμβόλιο για την ανθρώπινη ηλιθιότητα, είναι ανίκητη και μερικές φορές και επικίνδυνη»!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)