![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το τελευταίο «αντίο» είπαν στον Κώστα Κουτσομύτη η οικογένεια, οι φίλοι και συνεργάτες του.
Η Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, ο Γεράσιμος Σκιαδαρέσης, ο Μανούσος Μανουσάκης, η Άντζελα Γκερέκου, ο Μίμης Πλέσσα, ο Τάσος Νούσιας, ο Κώστας Αρζόγλου, Ελισάβετ Κωνσταντινίδου, η Έφη Πίκουλα, ο Τάκης Βουγιουκλάκης, ο Ερρικός Ανδρέου ήταν κάποιοι από όσους πήγαν να τον συνοδεύσουν στην τελευταία του κατοικία.
Η σύζυγος του πετυχημένου σκηνοθέτη συνοδευόμενη από τον γιο της ξέσπασε σε λυγμούς όπως και ο Κώστας Κωστόπουλος που έκλαιγε στην αγκαλιά του Μανούσου Μανουσάκη.
gossip-tv
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)