![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο μεγαλομέτοχος της Airfasttickets γιόρτασε την αλλαγή του χρόνου με καλούς του φίλους και συνεργάτες... για καλό σκοπό!
Ο Νίκος Κοκλώνης υποδέχτηκε τους καλεσμένους του στο σπίτι του στη Βουλιαγμένη, ζητώντας τους όμως αντί για δώρα προς εκείνον, να φέρουν δώρα για παιδιά
Η κίνησή του ξάφνιασε ευχάριστα τους φίλους του Νίκου Κοκλώνη, ο οποίος την επομένη το πρωί, βρέθηκε στο ίδρυμα "Χαρά για παιδιά" στην Παλλήνη και μοίρασε τα δώρα στους μικρούς του φίλους, μαζί με την πριγκίπισσα Αικατερίνη.
Ελπίζουμε η κίνηση του Νίκου Κοκλώνη να βρει αρκετούς μιμητές όχι μόνο κατά τη διάρκεια των εορτών αλλά καθόλη τη διάρκεια του 2015!
ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΒΕΓΙΟΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΟΚΛΩΝΗ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)