![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τροχαίο δυστύχημα έγινε χθες το βράδυ στο Αιγάλεω, στις 8:40.
Νεαρός 25 ετών που οδηγούσε μοτοσικλέτα, συγκρούστηκε με Ι.Χ αυτοκίνητο που οδηγούσε 37χρονος, με αποτέλεσμα, το θανάσιμο τραυματισμό του οδηγού της μοτοσικλέτας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τροχαίο δυστύχημα έγινε χθες το βράδυ στο Αιγάλεω, στις 8:40.
Νεαρός 25 ετών που οδηγούσε μοτοσικλέτα, συγκρούστηκε με Ι.Χ αυτοκίνητο που οδηγούσε 37χρονος, με αποτέλεσμα, το θανάσιμο τραυματισμό του οδηγού της μοτοσικλέτας.