![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε οικογενειακή τραγωδία εκτυλίσσεται η υπόθεση της Πετρούπολης.
Χθες το πρωί ξέσπασε φωτιά σε διαμέρισμα 2ου ορόφου επί της οδού Κύπρου 52, με αποτέλεσμα ο 55χρονος πατέρας και η 18χρονη κόρη του να υποστούν αναπνευστικά και επιδερμικά εγκαύματα και να νοσηλεύονται πλέον διασωληνωμένοι, η κόρη στο Θριάσιο και σε εξαιρετικά σοβαρή κατάσταση και ο πατέρας της στο ΚΑΤ έχοντας διαφύγει τον κίνδυνο.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)