![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το Σάββατο 7 Μαρτίου και ώρα 5:00 το απόγευμα ο Ιερός Ναός Παναγίας Γιατρίσσης στο Πέραμα θα υποδεχθεί το Σεπτό λείψανο του Αγίου Νεκταρίου, το οποίο θα συνοδέυσει ο Γέροντας Νεκτάριος Βιτάλης, ο οποίος θα ευλογήσει το εκκλησίασμα με του χαριτόβρυτους λόγους του.
Θα ακολουθήσει η Ιερά Παράκληση του Αγίου Νεκταρίου. Η Επίσκεψη του Γέροντα και η υποδοχή του Λειψάνου του Αγίου Νεκταρίου αποτελεί ιδιαίτερη πνευματική τιμή για την ενορία.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)