![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο νοσοκομείο Τζάνειο εξακολουθεί να νοσηλεύεται ο Δημήτρης Σταρόβας ο οποίος υπέστη εγκεφαλικό χθες (15/5).
Οι γιατροί εμφανίζονται αισιόδοξοι για την πορεία της ανάρρωσης του. Όπως μετέδωσε ο τηλεοπτικός σταθμός Mega ο Δημήτρης Σταρόβας επικοινωνεί με το περιβάλλον και βελτιώνεται συνεχώς η κατάστασή του.
Παράλληλα, ύστερα από τις πρώτες εξετάσεις που έγιναν, οι γιατροί διαπίστωσαν την ύπαρξη θρόμβου μετά το εγκεφαλικό επεισόδιο, που όμως φαίνεται πως δεν άγγιξε σημαντικά νεύρα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)