![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Την εμφάνιση της έκανε μια πανέμορφη φώκια στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης.
Την «ηλιοθεραπεία» που έκανε η φώκια στα νερά του Θερμαϊκού ανήρτησε χρήστης του TikTok και το βίντεο δεν άργησε να γίνει viral, με χιλιάδες προβολές και σχόλια.
Το βίντεο ανέβηκε το μεσημέρι της Κυριακής (12/5) και αποτυπώνει το θαλάσσιο θηλαστικό να βρίσκεται στα σκαλιά του λιμανιού, ενώ όταν το πλησιάζει η κάμερα βουτάει στα νερά.
Δείτε το βίντεο εδώ:
https://vm.tiktok.com/ZGeCSLjvG/
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)