![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σάββατο 1η Απριλίου στις 17:30, φορέστε τα αθλητικά σας ετοιμαστείτε για ένα Deadlift party !!! Είναι η ευκαιρία σας να θέσετε ένα προσωπικό ρεκόρ και να το πετύχετε !
Το Δυναμικό Τρίαθλο προσφέρει έμπνευση και ενδυνάμωση, είναι πρόκληση ! Οι πόρτες του προπονητηρίου ανοίγουν στις 17:00 κι είστε όλοι ευπρόσδεκτοι . Μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Σύλλογο του Greek Powerlifting Academy για τη συμμετοχή σας με email : [email protected] ή μέσω facebook/instagram : @greek_powerlifting_academy
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)