![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Γνωστή έκανε την απόφασή του ο Γιάννης Μίχας να μην είναι υποψήφιος στις επόμενες Δημοτικές εκλογές,μέσα από τον λόγο του στο Δημοτικό συμβούλιο του Πειραιά.
Συγκεκριμένα ο Γιάννης Μίχας, αναφερόμενος στο πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε και τον κράτησε μακριά από τα καθήκοντά του για σχεδόν ένα μήνα, δήλωσε:
Είμαι εδώ και θα συνεχίσω να είμαι μέχρι τις δημοτικές εκλογές,μετά εσείς οι νεότεροι θα συνεχίσετε.
,
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)