![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ότι ως λαός είμαστε γλεντζέδες το γνωρίζει όλη η υφήλιος!
Αλλά τι γίνεται, όταν πρέπει να μπούμε στην σύγκριση με τιτάνες, όπως η Αμερική; Δείτε την παρακάτω φωτογραφία που είναι ενδεικτική και θα καταλάβετε:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ότι ως λαός είμαστε γλεντζέδες το γνωρίζει όλη η υφήλιος!
Αλλά τι γίνεται, όταν πρέπει να μπούμε στην σύγκριση με τιτάνες, όπως η Αμερική; Δείτε την παρακάτω φωτογραφία που είναι ενδεικτική και θα καταλάβετε: