![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με την υπογραφή της σχετικής σύμβασης εργολαβίας από την Περιφερειάρχη Ρένα Δούρου, ξεκινά η σταδιακή αποκατάσταση του υποβαθμισμένου οδικού δικτύου του Δήμου Τροιζήνας-Μεθάνων. Με την ενέργεια αυτή στόχος είναι να περιφρουρηθεί η ασφάλεια των οδηγών στο νησί.
Η οδική ασφάλεια βρίσκεται ψηλά στις προτεραιότητες της Περιφέρειας Αττικής και ο Αντιπεριφερειάρχης Παναγιώτης Χατζηπέρος χαιρετίζει την υλοποίηση μιας ακόμη δέσμευσης απέναντι στους κατοίκους.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)