![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Γιώργος Χρυσοστόμου ήταν καλεσμένος στην Ελένη Μενεγάκη.
Στην αρχή προβλήθηκε ένα βίντεο αφιέρωμα σε εκείνον και ο Γιώργος έμεινε έκπληκτος με τις τόσες πληροφορίες και η κουβέντα ξεκίνησε χαλαρά, έλα μου όμως που έπρεπε να πάει η παρουσιάστρια σε διαφημίσεις και εκεί τα πήρε:
«Έλα ρε μη μου το κόβεις πάνω στο καλύτερο, πάνω που τον έχω χαλαρώσει… πάνω στο καλύτερο… τώρα που τον έχω στα χεράκια μου»!
[g_youtube v="VbRRWv6LE4o"]
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)