![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τρέλανε τους πάντες! Στην πίστα του «Bella Vita» ανέβηκε η Τζούλια Αλεξανδράτου και μάλιστα δεν ήταν μόνη της. Μαζί της ήταν ο Τάσος Ποτσέπης ή αλλιώς με τον οποίο άρχισε τα χορευτικά και τα τραγούδια.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τρέλανε τους πάντες! Στην πίστα του «Bella Vita» ανέβηκε η Τζούλια Αλεξανδράτου και μάλιστα δεν ήταν μόνη της. Μαζί της ήταν ο Τάσος Ποτσέπης ή αλλιώς με τον οποίο άρχισε τα χορευτικά και τα τραγούδια.