![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με κάθε τιμή και μεγαλοπρέπεια τελέστηκε το πρωί της 27ης Ιουλίου η πανηγυρική Θεία Λειτουργία μετ’ αρτοκλασίας, στο εκκλησάκι του Αγίου Παντελεήμονα που βρίσκεται στον περιβάλλοντα χώρο του Γενικού Κρατικού Νοσοκομείου Νίκαιας.
Παρών τόσο ο Διοικητής του Νοσοκομείου Τάσος Μύτογλου όσο και πλήθος εργαζόμενων και νοσηλευόμενων, στον εξωτερικό χώρο του ναΐσκου, με τήρηση όλων των μέτρων αυτοπροστασίας.
Δείτε την ανάρτηση του κ. Μύτογλου:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)