![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Νίκος Χατζηνικολάου ξύπνησε νωρίς σήμερα μιας και ο γιος του, Αλέξανδρος θα έμπαινε στο νοσοκομείο.
Ο Νίκος Χατζηνικολάου ξύπνησε από τις 5 το πρωί! Θα έκανε μία προγραμματισμένη χειρουργική επέμβαση ο γιος του. Ο μικρός «έβγαλε» τις αμυγδαλές και τα κρεατάκια. Όπως είπε ο δημοσιογράφος στον ραδιοφωνικό του σταθμό «Real Fm» η επέμβαση έγινε στο νοσοκομείο «Μητέρα» και όλα εξελίχθηκαν μια χαρά. Εμείς να ευχηθούμε «Καλή ανάρρωση»!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)