![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εμφανή ήταν τα αποτελέσματα από την ηλιοθεραπεία στο σώμα της Κατερίνας Στικούδη.
Η τραγουδίστρια εμφανίστηκε σε συναυλία του «Ρυθμού» ηλιοκαμένη. Η στυλιστική της επιλογή μάλιστα έκανε ορατά τα σημεία του σώματός της, τα οποία δεν είχε αγγίξει ο ήλιος.
Αυτό φυσικά δεν εμπόδισε την τραγουδίστρια να κάνει μία ακόμα σέξι εμφάνιση. Η Κατερίνα Στικούδη τραγούδησε και χόρεψε στην σκηνή του «Ρυθμού» εντυπωσιάζοντας το κοινό της με το καλλίγραμμο σώμα της.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)