![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μια σοβαρή περιπέτεια υγείας που τον οδήγησε από την πίστα απευθείας στο νοσοκομείο με βαριά συμπτώματα κρίσης πανικού- προήλθαν από την υπερκόπωση- αποκαλύπτει ο τραγουδιστής Χάρης Ακριτίδης.
"Άρχισα να μουδιάζω στο πρόσωπο, στα χέρια, στα πόδια, και να ακούω τις φωνές των συναδέλφων μου αλλοιωμένες. Πίστεψα ότι μου ερχόταν εγκεφαλικό ή καρδιακό επεισόδιο. Πετάχτηκα έξω έντρομος, κάθισα σε ένα παγκάκι και αφού δεν συνερχόμουν, ο αδελφός του επιχειρηματία με πήγε στο νοσοκομείο", περιγράφει στην Espresso ο τραγουδιστής.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)