![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Κι όμως...Ο πρώην γραμματέας εσόδων Χάρης Θεοχάρης, θα ηγηθεί εκτός συγκλονιστικού απροόπτου του ψηφοδελτίου Επικράτειας του Ποταμιού.
Η κουβέντα με τον Σταύρο Θεοδωράκη έχει ξεκινήσει εδώ και αρκετό καιρό. Μάλιστα καλά ενημερωμένες πηγές αναφέρουν οτι ο κ. Θεοχαρης, συμμετέχει στον σκληρό πυρήνα των συνεργατών του κ. Θεοδωράκη, οι οποίοι έχουν αναλάβει την συγκρότηση του κυβερνητικού προγράμματος του Ποταμιού.
Η συμμετοχή Θεοχάρη στο Επικράτειας έχει "κλειδώσει".
Αυτός είναι και ο λόγος που δεν προχώρησε η συμμετοχή του προερχόμενου από την ΔΗΜΑΡ Σπύρου Λυκούδη στην τιμητική πρώτη θέση του ψηφοδελτίου Επικράτειας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)