![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Λεωνίδας Μπαλάφας πήρε μέρος στο «Fame Story 4» και με το ταλέντο του κατάφερε να κερδίσει την πρώτη θέση στο ριάλιτι!
Ο Λεωνίδας Μπαλάφας ερμηνεύει έντεχνα τραγούδια και έχει κερδίσει το κοινό! Πώς όμως είναι σήμερα ο τραγουδιστής; Σήμερα είναι αγνώριστος! Έχει αφήσει μακριά μαλλιά και μούσι, ενώ έχει πάρει και κάποια κιλά.
Ο φωτογραφικός φακός τον εντόπισε προσφάτως σε live εμφάνισή του στο Ηράκλειο και όσοι τον είδαν από κοντά εντυπωσιάστηκαν με την αλλαγή της εμφάνισής του!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)