![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Φωτογραφία εποχής που απεικονίζει ένα κίτρινο λεωφορείο κατά το δρομολόγιο του... Είναι χαρακτηριστική η ένδειξη ''ΧΩΡΙΣ ΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ'' η οποία καταδεικνύει και την αλλαγή που ερχόταν ακόμα και στη λειτουργία των ΜΜΜ.
Η φωτογραφία χρονολογείται στις αρχές της δεκαετίας του '80 και μας ταξιδεύει σε έναν Πειραιά άλλης εποχής και βέβαια άλλων ρυθμών...
Απολαύστε την...
Ακτή Ποσειδώνος & Γούναρη γωνία...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)