![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μεγάλη επιτυχία η συγκέντρωση στο «Geto» στα Καμίνια με υψηλούς και εκλεκτούς καλεσμένους και έντονο ερυθρόλευκο χρώμα.
Η Σταυρούλα Αντωνάκου,αντιπεριφεριάρχης Πειραιά, ο Τάσος Πούλος πρόδρος 4ης κοινότητας και ο πρόεδρος του ερασιτέχνη Ολυμπιακού Μιχάλης Κουντούρης.
Ακόμα το παρών έδωσαν Λευτέρης και Αμαλία Χρυσοφάκη, ο Γιάννης Μοσχοβάκος μέλος της ΔΗΡΑΠ και οι Τάκης Τσουκαλά και Άκης Βαρδαλάκης, αλλά και πολλά από τα μέλη της θύρας 7 που εκδήλωσαν την στήριξη τους στον Νίκο Χρυσοφάκη, ο οποίος για πρώτη φορά θέτει υποψηφιότητα στις Δημοτικές εκλογές.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)