![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες της PP ο Δήμαρχος Πειραιά, κ. Βασίλης Μιχαλολιάκος δεν προτίθεται να απαντήσει στην ανακοίνωση που εξέδωσαν, πριν από λίγη ώρα, οι οργανωμένοι φίλαθλοι της Θύρας 7.
Από διαρροές στενών του συνεργατών πληροφορούμαστε ότι η στάση του Δημάρχου επιλέχθηκε με κύριο γνώμονα τον σεβασμό στον πόνο και την οδύνη των συγγενών των αδικοχαμένων θυμάτων της Θύρας 7.
@ Ελπίζουμε η διαφαινόμενη κόντρα μεταξύ Δήμου Πειραιά και Ολυμπιακού να λάβει άμεσα αίσιο τέλος γιατί Ολυμπιακός και Πειραιάς είναι έννοιες αλληλένδετες
Διαβάστε επίσης:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)