![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με απόφαση του Δημάρχου Πειραιά, Γιάννη Μώραλη, ο Εντεταλμένος Δημοτικός Σύμβουλος της Διεύθυνσης Πληροφορικής και του Αυτοτελούς Τμήματος Διαφάνειας & Διαδικτυακής Πύλης, Ανδρέας Βεντούρης, αναλαμβάνει και την υπογραφή όλων των απαραίτητων εγγράφων και αιτήσεων για θέματα τηλεπικοινωνιών, σταθερής & κινητής τηλεφωνίας.
Τον περασμενο Νοέμβριο, ο κ. Βεντούρης ανέλαβε και χρέη γραμματέα του ΠΑ.ΣΟ.Κ. Πειραιά.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)