![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τα θερμά του συγχαρητήρια στην ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού έστειλε και ο δήμαρχος Πειραιά, κ. Γιάννης Μώραλης
Συγκεκριμένα ανέφερε:«Συγχαρητήρια στην ομάδα του Ολυμπιακού για τη μεγαλειώδη πρόκριση στο final four της Μαδρίτης. Ο Ολυμπιακός αποτελεί τον καλύτερο πρεσβευτή της Ελλαδας και του Πειραια στην Ευρώπη. Πάμε δυνατά για να γράψουμε ιστορια»
Διαβάστε επίσης:
Στο Final-Four ο Θρύλος δια χειρός...Πρίντεζη!!!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)