ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΣΧΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ: Οι Ευχές του Γιάννη Μώραλη Παρασκευή 10 Απριλίου 2015 | 07:47:22 Κοινοποίηση στο Facebook Κάντε Tweet στο Twitter Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα έυχεται σε όλους του Πειραιώτες ο Δήμαρχος Πειραιά, κ. Γιάννης Μώραλης Διαβάστε επίσης ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Ιστορικά εγκαίνια του Πύργου του Πειραιά παρουσία του Πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη! (βίντεο + φωτο) ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Χαμογελάει η Αλίκη από ψηλά: Έφτασε στο Δημαρχείο ο Γιάννης Παπαμιχαήλ με το γαμπριάτικο κοστούμι του ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Αποκλειστικό: Ο πρώτος γάμος ομοφυλόφιλων στον Πειραιά! ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Πειραιάς: Νέος Βρεφονηπιακός Σταθμός στα Καμίνια από το Βαφειαδάκειο Ίδρυμα! Η ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ «American Space Piraeus Pop-Up» στο «Γ. Καραϊσκάκης»! (φωτο) ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Απάντηση Μώραλη σε δημοσιεύματα για δήθεν εμπλοκή του Δήμου Πειραιά στην έρευνα για την οπαδική βία!