![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Οταν η παιδική αθωότητα συναντά την ευαισθησία, την αγάπη, την υπομονή, την επιμονή του δασκάλου,τότε έχουμε αποτελέσματα σαν χθεσινό στην γιορτή των Χριστουγέννων στο Δελασάλ - Saint Paul στον Πειραιά και που παραδοσιακά ετοιμάζεται από τους μαθητές και τους δασκάλους της Α΄ δημοτικού.
Έτσι δάσκαλοι και μαθητές έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό παρουσιάζοντας μια μοναδική παράσταση ενόψει των Χριστουγένων.
Δείτε φωτογραφίες από την γιορτή:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)