![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε τηνπερασμένη Κυριακή, 16 Νοεμβρίου, η επιχείρηση καθαρισμού στο Μουσείο Αλιείας του Δήμου Περάματος.
Ο καθαρισμός οργανώθηκε από εθελοντές, κατοίκους της πόλης ενώ συμμετείχαν συνεργείο καθαριότητας του Δήμου, το τμήμα προγραμμάτων-πολιτισμού και εκδηλώσεων Δήμου Περάματος, ο πολιτιστικός/οικολογικός σύλλογος Νέου Ικονίου, ο πολιτιστικός σύλλογος Περάματος Αργώ και φυσικά ο δήμαρχος Γιάννης Λαγουδάκης.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)