![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Την τελευταία του πνοή άφησε το μεσημέρι της Κυριακής, στο Γενικό Κρατικό Νοσοκομείο της Νίκαιας, ένας 57χρονος ημεδαπός ο οποίος αυτοπυρπολήθηκε στη μέση του δρόμου. Το περιστατικό σημειώθηκε στις 12.20 στην οδό Μπελογιάννη 11Α, στη Νίκαια. Ο 57χρονος μεταφέρθηκε ζωντανός στο νοσοκομείο, αλλά λίγο μετά κατέληξε.
Τα αίτια που τον οδήγησαν σε αυτή την πράξη παραμένουν μέχρι αυτή τη στιγμή άγνωστα.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)