![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σήμερα, 04/02 στις 19:30 (NS1), η ομάδα μας αντιμετωπίζει εντός έδρας τον Ατρόμητο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Μέγιερι, Γιαννιώτης, Αυλωνίτης, Ντουρμάζ, Μιλιβόγεβιτς, Ντοσεβί, Σαντάνα, Σαλίνο, Γιαννούλης, Χάρα, Φορτούνης, Αφελάι, Μήτρογλου, Μπενίτες, Κασάμι, Ντομίνγκεζ, Μανιάτης, Φουστέρ.
ATΡΟΜΗΤΟΣ: Γκορμπούνοφ, Μπάρκας, Κιβρακίδης, Νάστος, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κούρος, Κατσουράνης, Μπάλλας, Δημούτσος, Γκαρσία, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Μπρίτο, Μαρσελίνιο, Καράσκο, Παπάζογλου, Αγκουαζί, Γεωργίου.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)