![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ξεκίνησε πριν από λίγα λεπτά η αναμέτρηση του Ολυμπιακό κόντρα στον Πανθρακικό στο γήπεδο "Γ.Καραϊσκάκης".
ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Μέγιερι, Ρομπέρτο, Αφελάι, Αυλωνίτης, Μποτία, Μπουχαλάκης, Διαμαντάκος, Ντομίνγκεζ, Ντοσεβί, Ντουρμάζ, Ελαμπντελαουί, Φουστέρ, Γκαζαριάν, Γιαννούλης, Κασάμι, Μιλιβόγεβιτς, Μήτρογλου, Εντινγκά, Σαλίνο.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ: Πασχαλάκης, Σερφά, Χρήστου, Ποτουρίδης, Παπαγεωργίου, Τσουμάνης, Ζδράβος – Ρίζος, Μπαϊκαρά, Μεχία, Λαδάκης, Πέρεζ, Τριανταφυλλάκος, Καθάριος, Τζάνης, Κάσες, Αράμπα, Ντιγκινί και Λίτσκας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)