![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μία όμορφη και γλυκιά πρωτοβουλία από την Πρόεδρο του 28ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά Ματίνα Μπίμπα - Γαλέτσα και τα πολύτιμα μέλη του . Ένα μικρό ανθάκι βασιλικού δώρο από τα παιδιά προς τις μανούλες, πόση μεγάλη χαρά μπορεί να προσφέρει !
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μία όμορφη και γλυκιά πρωτοβουλία από την Πρόεδρο του 28ου Δημοτικού Σχολείου Πειραιά Ματίνα Μπίμπα - Γαλέτσα και τα πολύτιμα μέλη του . Ένα μικρό ανθάκι βασιλικού δώρο από τα παιδιά προς τις μανούλες, πόση μεγάλη χαρά μπορεί να προσφέρει !