![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ενόψει της αποφράδας ημέρας μνήμης της σφαγής των Ελλήνων του Πόντου, η Ένωση Ποντίων Πειραιώς - Κερατσινίου - Δραπετσώνας εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση σχετικά με τον τρόπο που θα αποδοθεί τιμή στα θύματα της Γενοκτονίας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ενόψει της αποφράδας ημέρας μνήμης της σφαγής των Ελλήνων του Πόντου, η Ένωση Ποντίων Πειραιώς - Κερατσινίου - Δραπετσώνας εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση σχετικά με τον τρόπο που θα αποδοθεί τιμή στα θύματα της Γενοκτονίας.