![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ένα αποτρόπαιο έγκλημα στον Πειραιά με θύμα ένα κοριτσάκι που έμενε για χρόνια θαμμένο και ατιμώρητο, έρχεται στη δημοσιότητα μέσω της εκπομπής της Αγγελικής Νικολούλη “Φώς στο Τούνελ”
Σήμερα η φρίκη αποκαλύπτεται μέσα από τη φωτογραφία ενός άνδρα. Η σπαρακτική έκκληση των συγγενών για δικαίωση γίνεται σήμερα η εκπομπή.
Το περίεργο της υπόθεσης είναι πως ένας απο τους γείτονες της οικογένειας εκείνη την εποχή συνελήφθη για βιασμό παιδιού πριν περίπου 1 μήνα και σύμφωνα με όσα δήλωσε στην εκπομπή η δικηγόρος της οικογένειας ήταν και αυτός που βρήκε το 12χρονο κορίτσι.
*Παρακαλούνται οι πολίτες να επικοινωνούν με τους τηλεφωνικούς αριθμούς 2106476370 της Υποδιεύθυνσης Προστασίας Ανηλίκων
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)