![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στην πλαζ “Βοτσαλάκια” του Πειραιά βρέθηκε το βράδυ της Τρίτης η Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ Φώφη Γεννηματά, σε εκδήλωση που διοργάνωσε η Νομαρχιακή Επιτροπή Α’ Πειραιά.
Η κ. Γεννημάτα συναντήθηκε και συζήτησε με στελέχη και φίλους του κινήματος για τις τελευταίες πολιτικές εξελίξεις και τα τοπικά προβλήματα που χρίζουν διαλόγου.
Έκπληξη, η παρουσία του γνωστού λαϊκού τραγουδιστή, Γιώργου Μαργαρίτη, οπου όπως φαίνεται από την φωτογραφία αντάλλαξε με την πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ μια θερμή χειραψία.
Διαβάστε επίσης:
Σήμερα στα Βοτσαλάκια η Φώφη Γεννημάτα!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)