![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Υπουργός Υγείας όρισε τις νέες διοικήσεις των Νοσοκομείων του ΕΣΥ.
Μεταξύ αυτών και ο αναπληρωτής Διοικητής ενός εκ των μεγαλυτέρων Δημόσιων Νοσοκομείων της χώρας, του Γενικού Κρατικού Νοσοκομείου Νίκαιας.
Τη θέση του αναπληρωτή Διοικητή στο Κρατικό της Νίκαιας αναλαμβάνει ο Τάσος Μύτογλου από το Κερατσίνι, ο οποίος δραστηριοποιείται επαγγελματικά-επιχειρηματικά στο χώρο της οδοντιατρικής μαζί με τον αδερφό του Θάνο.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)