![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με το δικό του τρόπο μέσω ανάρτησης στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook, αποχαιρέτησε τον Γιώργο Καλό ο Πρόεδρος του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Πειραιά Γιάννης Βουτσινάς.
Με μια λιτή και περιεκτική ανάρτηση, ο Γιάννης Βουτσινάς ανέδειξε τη σημαντική προσωπικότητα του εκλιπόντος, αλλά και το σημαντικό ρόλο που έπαιξε στη διατήρηση της σταθερότητας στη «ναρκοθετημένη ζώνη της Α’ Πειραιά» !
ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΟ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)