![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
O Aντώνης Ρέμος έδωσε το μικρόφωνο στον Βαγγέλη Μαρινάκη στα Ποσειδώνια ο οποίος ξεχώρισε με την ατάκα του.
Συμβαίνει κάθε χρόνο. Με αφορμή την διεθνή ναυτιλιακή έκθεση «Ποσειδώνια» ο Βαγγέλης Μαρινάκης έκανε το πάρτι την Τρίτη το βράδυ εκεί όπου τραγούδησε ο Αντώνης Ρέμος και ξεχώρισε με τις μελωδίες της η Βανέσα Μέι. Ομως η ατάκα της βραδιάς τελικά άνηκε στον Βαγγέλη Μαρινάκη ο οποίος πήρε το μικρόφωνο από τον Αντώνη Ρέμο και αφού του ευχήθηκε χρόνια πολλά για τον μεγάλο του έρωτα είπε
«Εμείς είμαστε μια χαρά. Η χούντα πέφτει. Είναι θέμα μηνών. Δεν έχουμε κανένα θέμα»
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)