![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Πανελληνιος Σύνδεσμος Γυναικών Μάνης μας δίνει τη δυνατότητα να συναντηθούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις για τη γυναικεία επιχειρηματικότητα τη Τετάρτη 29-3-17 και ώρα 19:00 στο Ε.Β.ΕΠ (Λουδοβίκου αρ.1-Πειραιάς).
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Πανελληνιος Σύνδεσμος Γυναικών Μάνης μας δίνει τη δυνατότητα να συναντηθούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις για τη γυναικεία επιχειρηματικότητα τη Τετάρτη 29-3-17 και ώρα 19:00 στο Ε.Β.ΕΠ (Λουδοβίκου αρ.1-Πειραιάς).