![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με ένα λιτό, αλλά ουσιαστικό κείμενο η κ. Νατάσα Παζαίτη στέλνει από τη διαδικτυακή της σελίδα στο facebook το δικό της μήνυμα για τη σημερινή Παγκόσμια ημέρα κατά του καρκίνου!
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΝΑΤΑΣΑΣ ΠΑΖΑΙΤΗ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με ένα λιτό, αλλά ουσιαστικό κείμενο η κ. Νατάσα Παζαίτη στέλνει από τη διαδικτυακή της σελίδα στο facebook το δικό της μήνυμα για τη σημερινή Παγκόσμια ημέρα κατά του καρκίνου!
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΝΑΤΑΣΑΣ ΠΑΖΑΙΤΗ