![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο Δολό του δήμου Πωγωνίου πέρασε το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου ο πρώην πρωθυπουργός και πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Κώστας Καραμανλής, μαζί με τη σύζυγό του, Νατάσσα Παζαΐτη και τα παιδιά τους.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο Δολό του δήμου Πωγωνίου πέρασε το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου ο πρώην πρωθυπουργός και πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Κώστας Καραμανλής, μαζί με τη σύζυγό του, Νατάσσα Παζαΐτη και τα παιδιά τους.