![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Αναχώρησε σήμερα το απόγευμα από το νησί της Μυκόνου, αφού πρώτα έγινε επίτιμος δημότης της Μυκόνου ο Προκόπης Παυλόπουλος, μαζί με τον Μακαριότατο Αρχιεπίσκοπο Αθηνών και Πάσης Ελλάδος, κ.Ιερώνυμο.
Λίγο πριν αναχωρήσει για την Πρωτεύουσα με πτήση τσάρτερ, ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας είχε μια τελευταία επιθυμία που... ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ) ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΔΑΚΡΥΣΕΙ!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)