![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο προεκλογικός αγώνας των δυο συνυποψηφίων για την ηγεσία της ΝΔ, συνεχίζεται με πυρετώδεις ρυθμούς, τόσο στο προσκήνιο (τηλεοράσεις, ραδιόφωνα, εφημερίδες, διαδίκτυο) όσο και στο παρασκήνιο (τηλέφωνα, sms, ζυμώσεις στελεχών).
Ο Βαγγέλης Μεϊμαράκης ξεκίνησε την κούρσα του τελικού με το προβάδισμα του Α Γύρου, όμως λίγα 24ωρα μετά, το κλίμα εντός της εκλογικής βάσης της ΝΔ φαίνεται να έχει αλλάξει σημαντικά!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)