![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σύσκεψη στην Τεχνόπολη είχαν οι προέδροι και εκπρόσωποι των μεγάλων Δημοτικών Ραδιοφωνικών Σταθμών της χώρας.
Συγκεκριμένα, στη συνάντηση συμμετείχαν από τον «Αθήνα 9,84 FM» η πρόεδρος Mελίνα Δασκαλάκη, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Ραδιοφώνου Πειραιά Τάκης Αβραμίδης, από τον «Θεσσαλονίκη FM 100» ο Παναγιώτης Νεστορίδης, από τον «Επικοινωνία Ηράκλειου 94 FM» η Μαίρη Αρώνη και από τον «FM 91,5 Δημοτική ραδιοφωνία Τρίπολης» ο Μανιατάκος Δημήτρης.
Επίσης, οι 2 Αντιπρόεδροι της ΔΗΡΑΠ Μιχάλης Κυριακίδης και Στέλιος Μπρατσόλης.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)