![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πρώην συνεργάτιδα της παρουσιάστριας επανακάμπτει...
«Μέχρι τις γιορτές, αφού κάθεσαι, δεν έρχεσαι καμιά βόλτα να κάνουμε παρέα λίγο, να τα λέμε;», πρότεινε η Ελένη Μενεγάκη στην ...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πρώην συνεργάτιδα της παρουσιάστριας επανακάμπτει...
«Μέχρι τις γιορτές, αφού κάθεσαι, δεν έρχεσαι καμιά βόλτα να κάνουμε παρέα λίγο, να τα λέμε;», πρότεινε η Ελένη Μενεγάκη στην ...ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΔΩ