![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν φαντάζεστε τι ανέβασε στο Instagram ο γνωστός παρουσιαστής…
Από σήμερα το τηλεοπτικό σκηνικό είναι διαφορετικό. Νέοι παίκτες μπαίνουν στο παιχνίδι και ένας από αυτούς είναι ο Βαγγέλης Μαρινάκης.
Τα σχόλια στο διαδίκτυο δίνουν και παίρνουν από τη στιγμή που έγιναν γνωστά τα ονόματα των νέων καναλαρχών. Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, πριν από λίγο με μια ανάρτησή του στο Instagram... ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΕΔΩ!!!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)