![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η ζωή γενικά είναι σκληρή και δε λυπάται κανέναν, όπως όλοι γνωρίζουμε.
Μια τέτοια "σκληρή" στιγμή έζησε και η δημοσιογράφος του Αντ1 Ρίτσα Μπιζόγλη όταν προσπάθησε να αποσπάσει από την χρυσή ολυμπιονίκη του επί κοντώ Κατερίνα Στεφανίδη πως τώρα που κατάφερε να τουμπάρει και τους δημοσιογράφους, θα αρχίσει και ο κόσμος να δίνει τη σημασία που πρέπει στον ελληνικό αθλητισμό.
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)