![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δείτε την αντίδραση της τραγουδίστριας...
Η 13η απονομή των Mad Video Music Awards, που πραγματοποιήθηκε πρόσφατα, προβλήθηκε το βράδυ της Κυριακής στον Alpha. Από τις στιγμές της βραδιάς που ξεχώρισαν ήταν όταν η Άννα Βίσση παρέλαβε το βραβείο της. Πώς αντέδρασε η Δέσποινα Βανδή;
Στο πλάνο που έδειξε το κανάλι η Δέσποινα χειροκροτά για αρκετά δευτερόλεπτα την Άννα, την ώρα που βρισκόταν στη σκηνή.
[g_youtube v="DEsX6Q5b0Vg"]
zappit
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)